Plażowisko 2017

Po raz kolejny już, zapraszamy na kompleks boisk „Orlik 2012” przy Gimnazjum w Lyskach, gdzie odbędzie się otwarty Turniej Siatkówki Plażowej „PLAŻOWISKO 2017”.
Organizatorzy Turnieju – Urząd Gminy w Lyskach i UKS „GRACZ” mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych amatorów (powyżej 16 roku życia) do udziału w zawodach. W zależności od ilości zgłoszeń istnieje możliwość rozegrania turnieju dwudniowego (lub podzielonego na damski i męski). Rozgrywki odbędą się 22 lipca 2017 r.
w sobotę (w przypadku turnieju dwudniowego i w niedzielę 23 lipca) od godziny 14.00. Szczegóły imprezy oraz regulamin dostępny na stronie internetowej www.facebook.com/graczlyski. (informacja o systemie rozgrywek – dostępna będzie od 18 lipca).

Uwaga

Z uwagi na trwające usuwanie szkód po nawałnicy na obiekcie Orlik 2012 Turniej Siatkówki Plażowej „PLAŻOWISKO 2017” zostaje PRZEŁOŻONY na 26 sierpnia 2017r. Organizatorzy Turnieju – Urząd Gminy w Lyskach i UKS „GRACZ” przepraszają za niedogodności.
Niniejszym jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych amatorów (powyżej 16 roku życia) do udziału w zawodach. W zależności od ilości zgłoszeń istnieje możliwość rozegrania turnieju dwudniowego (lub podzielonego na damski i męski). Rozgrywki odbędą się 26 sierpnia 2017r. w sobotę (w przypadku turnieju dwudniowego i w niedzielę 27 sierpnia) od godziny 14.00. Szczegóły imprezy oraz regulamin dostępny na stronie internetowej www.facebook.com/graczlyski. Informacja o systemie rozgrywek – dostępna będzie od 22 sierpnia.

plazowisko20171