Międzynarodowy Bieg po Plaży - Jarosławiec

Już po raz XXII w dniu 2 lipca 2017r. zorganizowany zostanie Ogólnopolski Bieg Samorządowy "Bursztyn Jarosławca" w uroczej, nadmorskiej miejscowości Jarosławiec. Bieg poprzedzony będzie 27 edycją Ogólnopolskich Biegów Młodzieżowych "Powitanie Lata 2017" na dystansach 500, 1000, 2000 m., z kolei po biegu Samorządowym odbędzie się XXVII Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2017" Sportowa rywalizacja i goście honorowi podnoszą prestiż jarosławieckiej imprezy.
W ostatnich edycjach biegu uczestniczyli znani aktorzy Zbigniew Buczkowski i Artur Barciś. W bieżącym roku udział potwierdziła olimpijka Wanda Panfil. Na linii startu nie zabraknie też innych znanych, polskich sportowców.
XXII Ogólnopolski Bieg Samorządowy "Bursztyn Jarosławca" to wyśmienita okazja do propagowania wśród samorządowców tej najprostszej formy aktywności fizycznej, aktywnego wypoczynku i modelu zdrowego spędzania czasu wolnego. Udział w biegu pozwala również poznać uroki Jarosławca i okolic. Niezbyt wymagająca trasa 2 200 m, - uliczkami Jarosławca to wyśmienite miejsce do propagowania biegania, rekreacji i dobrej zabawy.
Więcej informacji na stronie www.biegpoplazy.pl i www.ckis.postomino.pl
Zapraszamy!