Przebudowa ronda Mikołowskiego

Od 12 czerwca 2017 roku zostaje zamknięte (dla pojazdów ciężarowych oraz w późniejszym terminie – dla poj. osobowych) rondo Mikołowskie. Wprowadzone zostaną następujące objazdy:

Objazd Żory:
Rondo Gliwickie (DK 78), ul. Gliwicka (DK 78), rondo Europejskie (DK 78), ulica Obwiednia Północna, rondo Larissa, ulica Wielopolska, ulica Mikołowska (DW 925), ulica Przemysłowa, ulica Karola Miarki, ulica Prosta (DW 935).

Objazd Katowice:

oraz:

rondo Gliwickie, ulica Gliwicka (DK 78), rondo Europejskie (DK 78), ulica Obwiednia Północna, rondo Larissa, ulica Wielopolska, ulica Mikołowska (DW 925).

Objazd Gliwice:
Rondo Powstańców Śląskich, ulica Żorska (DW 935), rondo Żorskie, ulica Prosta (DW 935), ulica Karola Miarki, ulica Przemysłowa, ulica Mikołowska (DW 925), ulica Wielopolska przez rondo Larissa, ulica Gliwicka (DK 78)

Objazd Racibórz:
Rondo Powstańców Śląskich, ulica Żorska (DW 935), rondo Żorskie, ulica Prosta (DW 935), ulica Karola Miarki, ulica Przemysłowa, ulica Mikołowska (DW 925), ulica Wielopolska, rondo Larissa, ulica Obwiednia Północna, rondo Europejskie, ulica Gliwicka (DK 78), rondo Gliwickie, ulica Kotucza (DK 78, DW 935).

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Załączniki:
Pobierz plik (Mapa Objazdów - rondo Mikołowskie.pdf)Mapa Objazdów - rondo Mikołowskie.pdf[ ]213 kB