104 urodziny Anny Gawłowskiej z Czerwionki-Leszczyn

Solenizantka Anna Gawłowska gościła nas w dniu swoich urodzin 6 czerwca 2017r. Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn, obchodziła swoją kolejną już 104 rocznicę urodzin. Z tej okazji Wicestarosta Rybnicki Marek Profaska złożył jubilatce najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności oraz wręczył bukiet kwiatów z małym upominkiem. Pani Anna ugościła nas kawą oraz pysznym tortem. Jak na swój wiek, solenizantka ma dobrą kondycję zdrowotną, jest bardzo pozytywnie nastawiona do życia, pełna uśmiechu i optymizmu. Opowiadała o doczesnych chwilach swojego życia, które były różne, raz ciężkie i pod górkę, a raz lekkie i przyjemne. Pani Anna nie pracowała zawodowo, od młodych lat zajmowała się domem i swoją rodziną. Doczekała się jednego wnuka oraz dwoje prawnucząt. Na starość jej ulubionym zajęciem stało się rozwiązywanie krzyżówek i jak mówi dzięki temu ćwiczy swoją pamięć.
Jubilatce jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia radości, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego oraz pogody ducha na kolejne lata życia.

• 104 urodziny Anny Gawłowskiej z Czerwionki-Leszczyn_1
  • 104 urodziny Anny Gawłowskiej z Czerwionki-Leszczyn_2