Dzień Strażaka w Gaszowicach

W środę 17.05.2017 r. w GOK w Gaszowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Strażaka, w której uczestniczył Starosta Rybnicki Damian Mrowiec . Rozpoczęła się ona odśpiewaniem hymnu strażackiego i serdecznym przywitaniem przybyłych druhów i druhny przywitał przez Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP – Witold Ryszka. Następnie zostały wręczone odznaczenia i podziękowania oraz nagrody dla uczestników konkursu wiedzy pożarniczej.
Wszystkim Strażakom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania za trud i odpowiedzialność podczas wykonywania tak odpowiedzialnej pracy. Ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienie pomocy potrzebującym, to działania wpisane w codzienną Waszą służbę. Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia oraz satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym.

• Dzień Strażaka w Gaszowicach_1
  • Dzień Strażaka w Gaszowicach_2