Targi Pracy w Rybniku

W minioną środę 10.05.2017 r. w budynku Cechu Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości odbyły się już 18 Targi Pracy w Rybniku. Poszukujący pracy których było bardzo dużo mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego kontaktu z przedsiębiorcami lub ich przedstawicielami. Ofert pracy było bardzo dużo, ponieważ coraz szybciej zbliżamy się do modelu rynku pracownika a nie pracodawcy. Bezrobocie systematycznie spada, pracownik ma coraz większe szanse na zatrudnienie. Targi oficjalnie zostały otwarte przez przedstawicieli Miasta, Powiatu, Urzędu Pracy i Cechu Rzemiosł. Wszystkich zgromadzonych przywitał wiceprezydent Rybnika Piotr Masłowski i Dyrektor Urzędu Pracy w Rybniku Anna Michalczyk w asyście wicestarosty Marka Profaski i Starszego Cechu Wojciecha Pfeifera. Mamy nadzieję, że po tym wydarzeniu wielu poszukujących pracy było usatysfakcjonowanych i znalazło zatrudnienie, natomiast pracodawcy znaleźli odpowiednich pracowników.

• Targi Pracy w Rybniku_1
  • Targi Pracy w Rybniku_2