III edycja konkursu „Metamorfoza w moim regionie

Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji konkursu „Metamorfoza w moim regionie. Przed i po”. Konkurs ten towarzyszy VIII Kongresowi Regionów – największemu dorocznemu spotkaniu liderów samorządu, biznesu i organizacji pozarządowych, który odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2017 we Wrocławiu. Do wygrania jest 500 tys. PLN na kampanię promocyjną dla swojej jednostki samorządu w mediach RASP (Newsweek, Forbes, Fakt, Onet).

Jak wziąć udział?

1. Kup bilet na Kongres Regionów na stronie: www.kongresregionow.pl /kup-bilet. Do 12 maja skorzystasz z promocyjnych cen biletów!

2. Wyślij zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zawierające: (1) nazwę reprezentowanej przez siebie jednostki (tj. uczestnika konkursu), (2) adres uczestnika konkursu, (3) dane osoby reprezentującej Uczestnika (imię i nazwisko, adres kontaktowy email, nr telefonu), (4) dwa zdjęcia przedstawiające temat „Metamorfoza w moim regionie. Przed i po”, (5) krótki opis zdjęć w formie tekstu lub materiału wideo z wypowiedzią do kamery osoby upoważnionej do reprezentowania Uczestnika.

Więcej informacji o Konkursie i Kongresie Regionów: www.kongresregionow.pl. Kontakt do organizatorów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 506 025 118

KR2017 mailing Metamorfoza