Grand Prix Okręgu Śląsk Południe w Gaszowicach

W sobotę 22.04.2017 r. w hali OKiS w Gaszowicach został rozegrany 13 GP Okręgu Śląsk Południe o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego.
W zawodach rywalizowało 71 skaterów. Pierwszą serię z wynikiem 1796 pkt wygrał K. Daniluk, zawodnik GKS Dąb Gaszowice, drugą natomiast z wynikiem 1569 pkt wygrał J. Marcol. Ostatecznie zwycięzcą turnieju został K. Daniluk, który w dwóch rozegranych seriach zgromadził 3142 pkt. Drugie miejsce z wynikiem 2825 pkt zdobył J. Marcol, a trzecie J. Bura, zdobywając 2705 pkt.
Zawody jak co roku zostały rozegrane w atmosferze fair play, prowadzone przez Prezes Okręgu A. Huwer, który czuwał on nad regulaminowym przebiegiem rozgrywek.
LKS Dąb Gaszowice składa serdeczne podziękowania Staroście Rybnickiemu Damianowi Mrowcowi za wsparcie i przychylność, które umożliwiły po raz kolejny rozegrać turniej skata.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy za rok.

• Grand Prix Okręgu Śląsk Południe w Gaszowicach _1
  • Grand Prix Okręgu Śląsk Południe w Gaszowicach _2