Informujemy, że w dniach 25 kwietnia 2017 – 20 maja 2017 odbędzie się nabór wniosków do projektu: „Ty Też Możesz! – wsparcie na rozwój przedsiębiorczości dla osób w wieku 50+ z obszaru Województwa Śląskiego”.

Projekt ma na celu wzrost aktywności zawodowej 65 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, które ukończyły 50 r.ż. i zamieszkują na terenie Woj. Śląskiego. Uczestnicy projektu zostaną objęci szkoleniami w zakresie ABC przedsiębiorczości oraz indywidualnymi usługami doradczymi. W wyniku powyższych działań uczestnicy projektu przygotują biznesplany, na podstawie których będą prowadzić własną działalność gospodarczą. 65 autorów biznesplanów dostanie dofinansowanie w wysokości do 24 000 zł na otwarcie własnej działalności, a także zostanie objętych wsparciem pomostowym w postaci usług doradczych oraz wsparciem finansowym do 1750 zł przez pierwsze 6/12 miesięcy.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie internetowej: http://dotacjeslaskie.zgd.com.pl

Informacje można uzyskać także w Biurze Projektu:
ul. Górnych Wałów 7/27, 44-100 Gliwice

plakat ty tez mozesz 452x640