Misja Gospodarcza do Kanady

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w oficjalnej Misji Gospodarczej do Kanady z udziałem delegacji MR (kierownictwa Ministerstwa Rozwoju RP). Misja dedykowana jest do organizacji i instytucji otoczenia biznesu (izb gosp., stowarzyszeń, klastrów, organizacji turystycznych, agencji rozwoju, stref ekonomicznych, COIE, parków technologicznych, inkubatorów itp.) oraz przedsiębiorców indywidualnych i przedstawicieli samorządów zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych, kooperantów, inwestorów, a także promocją Regionów i współpracą z samorzadami lokalnymi Prowincji Ontario.

W programie Misji przewidziano: warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku Ameryki Północnej, seminarium poświęcone umowie CETA i zapowiedzianych korzyści dla przedsiębiorców z EU oraz wiele spotkań biznesowych, w trakcie których będzie dużo okazji do pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz do prezentacji własnych ofert. Szczególną uwagę chcemy poświęcić promocji polskich Regionów, prezentacji atrakcji, walorów i atutów jakie oferują samorządy dla biznesu. To doskonała okazja na zainteresowanie i pozyskanie potencjalnych kanadyjskich inwestorów oraz turystów, w szczególności tych z Polonii. Szczebel „powiatowy” struktury administracji samorządowej jest dla inwestorów najważniejszym organem decyzyjnym i partnerem, który ma wpływ na realizację projektów inwestycyjnych. Po wprowadzeniu umowy CETA przewiduje się znaczny wzrost zainteresowania regionem środkowo- wschodnim Unii Europejskiej, głównie Polską. Uczestnicy Misji wezmą również udział w dorocznej Polonijnej Gali Biznesu „Excellence Award Gala”. Misja odbędzie się w dniach 4-10 maja 2017r. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji w załączniku.

Organizatorem i realizatorem programu oraz serwisu pobytwego w trakcie Misji jest Izba Gospodarcza „Canada- Poland Chamber of Commerce z Toronto” przy współpracy z Biurem Informacji Gospodarczych Pegaz.