Puchar Polski Samorządowców w piłce nożnej za nami

qW dniach od 01-02.04. 2017 r. odbyła się w Toruniu czwarta edycja Pucharu Polski Samorządowców w halowej piłce nożnej. W drużynie powiatu rybnickiego grali nasi radni: Cezary Rajca, Łukasz Norek i Andrzej Paulus. Po ciężkich dwudniowych zmaganiach i pięknych meczach nasza drużyna nie znalazła się na podium, ale zdobyła bardzo dobre IX miejsce, ponieważ ogólnopolskie turnieje piłkarskie, w których rywalizują pracownicy samorządowi, cieszą się od wielu lat dużą popularnością. W dotychczasowych edycjach turniejów na boiskach otwartych, oraz w halach, uczestniczyło już ponad 100 drużyn samorządowych z całego kraju. Cieszymy się, że nasz powiat był reprezentowany i promowany w ogólnopolskim turnieju i wszystkim piłkarzom, którzy dzielnie walczyli serdecznie gratulujemy. Czekamy na kolejną edycję Pucharu Polski i wierzymy, że tym razem nasza drużyna stanie na podium.

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

Rzecznik Konsumentów

rk

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer mod

Powiat w liczbach

polska w liczbach