Gaszowice najlepsze wśród Samorządowców - siatkarzy

GaW minioną sobotę, 25 marca odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Samorządowców. Drużyny z każdej gminy wraz z drużyną Powiatu Rybnickiego zmierzyły się w systemie „każdy z każdym” na hali sportowej Zespołu Szkół w Czerwionce- Leszczynach. Zawody rozpoczął krótkim wstępem Starosta Damian Mrowiec życząc wszystkim dobrej zabawy. Wszyscy w bojowych nastrojach pokazali wysokie umiejętności sportowe i wzajemnie się dopingowali, a cały turniej rozegrano w duchu fair play i w atmosferze dobrej rozrywki. Po zaciętej walce, na szczycie podium uplasowała się drużyna Gminy Gaszowice, drugie miejsce przypadło Gminie Świerklany, która przywiozła ze sobą wiernych kibiców, a na III pozycji stanęła drużyna Gminy Czerwionka- Leszczyny, którą dopingował również Burmistrz Wiesław Janiszewski. Zaraz za podium uplasowała się drużyna Powiatu Rybnickiego w składzie: Damian Mrowiec, Marek Profaska, Jan Tokarz, Grzegorz Wojaczek, Jacek Czogalla, Andrzej Paulus i Łukasz Norek, na V miejscu Gmina Jejkowice, a VI miejsce zajęła Drużyna Gminy Lyski. Sędziowie przyznali również dwa wyróżnienia: dla Najlepszego Zawodnika- został nim Marek Masarczyk z Gminy Gaszowice oraz dla Najstarszego Zawodnika, Mariana Kotyrba z Gminy Świerklany. Na zakończenie Starosta Rybnicki pogratulował doskonałej gry, podziękował za obecność i zaangażowanie oraz razem z pozostałymi organizatorami wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy uczestnictwa.
Zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy pięknego wyniku, a wszystkim graczom świetnego widowiska. Do zobaczenia za rok!

• Gaszowice najlepsze wśród Samorządowców - siatkarzy_1
  • Gaszowice najlepsze wśród Samorządowców - siatkarzy_2