Zapraszamy do udziału w Festiwalu Organizacji Pozarządowych

Festiwal odbędzie się 13 maja (sobota) na Rynku w Wodzisławiu Śl. w godzinach 10.00-13.00 . Do udziału zapraszamy organizacje z terenu powiatu wodzisławskiego oraz subregionu zachodniego woj. Śląskiego. Celem imprezy jest prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych, promowanie ich różnorodności oraz integracja środowiska trzeciego sektora.
Organizacjom (stowarzyszeniom, fundacjom, klubom sportowym, spółdzielniom socjalnym itp.) zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stanowiska wystawiennicze, na których będzie można zaprezentować swoje prace, wyroby, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne. Dodatkowo będzie możliwość zaprezentowania się w ramach pokazów umiejętności, występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp.
Podmioty zainteresowane udziałem w Festiwalu proszone są o dokonywanie zgłoszeń do 24 marca 2017 r. poprzez wypełnienie załączonego formularza i dostarczenie go lub przesłanie pocztą na adres Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śl. albo poprzez pocztę elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny!
Szczegółowych informacji w wodzisławskim starostwie udzielają:
Krzysztof Piechaczek – doradca kluczowy OWES, tel. 32/ 453 99 83, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Barbara Jasińska-Musik – specjalista ds. ekonomii społecznej, tel. 32/ 412 09 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Festiwal organizowany jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Formularz zgłoszeniowy w załączniku.
Informacja o festiwalu i formularz zgłoszeniowy jest też do pobrania pod adresem: http://www.powiatwodzislawski.pl/wez-udzial-w-festiwalu-organizacji-pozarzadowych.html

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

Rzecznik Konsumentów

rk

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer mod

Powiat w liczbach

polska w liczbach