Zaproszenie do udziału w XII edycji konkursu literackiego pod hasłem „Twój talent- szansą na lepszy świat”

Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie serdecznie zaprasza do udziału w XII Wojewódzkim Konkursie Literackim dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod hasłem „Twój talent – szansą na lepszy świat”. Patronat nad konkursem objęli: Śląski Kurator Oświaty, Dziekan Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie i Wójt Gminy Boronów.

Konkurs ma na celu:

• zachęcenie do prezentowania talentów literackich;
• kształtowanie umiejętności pisania;
• rozwijanie wyobraźni twórczej;
• wyrabianie wrażliwości literackiej;
• zapobieganie szerzeniu się niewłaściwych postaw i patologii wśród młodzieży.

Termin nadsyłania prac do organizatora konkursu upływa 31 marca 2017 r. Regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora: www.zpo-boronow.webserwer.pl Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu (34) 3539289 lub pisząc na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lista laureatów konkursu ukaże się na stronie organizatora do 05.05.2017 r., a zwycięzcy zostaną zaproszeni na uroczystość podsumowania, która odbędzie się w Zespole Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie.