„Unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest z terenu Powiatu Rybnickiego” - Nabór wniosków

Powiat Rybnicki ogłasza nabór wniosków do projektu grantowego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.2 Gospodarka odpadami, Poddziałanie 5.2.2 Gospodarka odpadami RIT Subregionu Zachodniego (typ 2. projektu „Kompleksowe unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest”).

Przejdź do artykułu, aby uzyskać więcej informacji
arrow 602147 960 720 1

Starostwo Powiatowe Nieczynne

Informujemy, iż w dniu
2 maja 2019 r. (czwartek)
Starostwo Powiatowe w Rybniku
będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.

Rodzinny Piknik Ekologiczny „Zielona Wyspa Śląsk”

Już w najbliższą niedzielę na tereniepiknik plakat v01b osiedla Familoków w Czerwionce-Leszczynach odbędzie się Rodzinny Piknik Ekologiczny „Zielona Wyspa Śląsk”.

Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny wraz z zespołem Carrantouhill prowadzi działania informacyjne, edukacyjne i artystyczne, które mają uczyć ekologicznego stylu życia, promować go, zwracać uwagę na stan środowiska naturalnego, pokazywać proste sposoby na wprowadzanie ekologii do naszych domów. Niedzielny koncert to jeden z elementów tej kampanii.

Przygotowano warsztaty ekologiczne, ekogry i zabawy, pogadanki, namioty naukowe, a także koncert zespołu Carrantouhill oraz na zakończenie wydarzenia Festiwal Kolorów Holi.

Podczas pikniku wręczone zostaną również nagrody dla dzieci - laureatów konkursu „Zielone wakacje w Czerwionce-Leszczynach”.

piknik plakat v01b

KLS